Serwis Informacjny Branży Turystycznej

Wyszukiwarka

» Dla turystów
» Szukam partnera
» Kupię
» Sprzedam
» Chcę wynająć
» Oddam w wynajem
» Dam pracę
» Dam staż
» Szkolenia
» Szukam pracy

Bezpłatne newslettery branżowe


Obecnie czyta je 37242 czytelników!


Zapraszamy do subskrypcji bezpłatnych newsletterów informacyjnych TUR-INFO.COM, zawierających najświeższe informacje o ważnych wydarzeniach w branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej i wśród przewoźników.
Otrzymywanie wszystkich newsletterów jest bezpłatne.
Adresy odbiorców newsletterów pozostaną poufne i w żadnym wypadku nie udostępnimy ich innym podmiotom. Zapis na newsletter oznacza akceptację regulaminu serwisu. Z każdego newslettera możesz się w dowolnej chwili wypisać się lub zmienić adres e-mail na który go otrzymujesz.

Dołącz do grona 37242 zadowolonych czytelników newsletterów branżowych TUR-INFO.COM!

Wybierz interesujący Cię newsletter:


Podsumowanie tygodnia w turystyce - obecnie 12373 czytelników

Newsletter ten zawiera pełny przegląd wydarzeń związanych z szeroko pojętą turystyką, hotelarstwem, gastronomią, a także komentarze, zapowiedzi artykułów z prasy branżowej, ogłoszenia branżowe, itp.
Jest to tygodnik. Trafi on do Twojej skrzynki e-mailowej w każdy piątek około godziny 15. Dzięki niemu będziesz wiedział na bieżąco, o tym co dzieje się w branży.

E-mail:

Archiwum:

Podsumowanie tygodnia 22 maja 2020 r.
Podsumowanie tygodnia 15 maja 2020 r.
Podsumowanie tygodnia 08 maja 2020 r.
Podsumowanie tygodnia 30 kwiecień 2020 r.
Zapis Wypis

Dziennik branżowy - obecnie 9271 czytelników

Zapisując się na ten newsletter będziesz wiedział jako pierwszy, o wszystkim, co dzieje się w branży. Co dwa dni przed południem przedstawimy Ci najświeższe informacje o wydarzeniach w branży, i wskażemy najciekawsze sprawy, poruszane w mediach - gazetach codziennych, tygodnikach i miesięcznikach.

E-mail:
Zapis Wypis

Tygodnik dla Biur Turystycznych - obecnie 10556 czytelników

Specjalistyczny tygodnik, adresowany do biur turystycznych. Zawiera on wybrane, istotne informacje o wydarzeniach związanych z ich działalnością.

E-mail:
Zapis Wypis

Tygodnik dla Przewoźników - obecnie 3240 czytelników

Specjalistyczny tygodnik, adresowany do przewoźników. Zawiera on wybrane informacje o wydarzeniach związanych z ich działalnością.

E-mail:
Zapis Wypis

Tygodnik dla Hotelarzy i Kwaterodawców - obecnie 8903 czytelników

Specjalistyczny tygodnik, adresowany do właścicieli i pracowników hoteli, pensjonatów, ośrodków konferencyjnych i innych obiektów bazy pobytowo-noclegowej. Zawiera on wybrane informacje o wydarzeniach związanych z ich działalnością.

E-mail:
Zapis Wypis

Tygodnik dla Gastronomii - obecnie 4889 czytelników

Specjalistyczny tygodnik, adresowany do właścicieli i pracowników restauracji, barów, i innych lokali gastronomicznych. Zawiera on wybrane informacje o wydarzeniach związanych z ich działalnością.

E-mail:
Zapis Wypis

Newsletter grupy TUR-TARGI.PL - obecnie 4091 czytelników

Zawiera informacje na temat wszystkich serwisów grupy TUR-TARGI.PL. Dzięki niemu dowiedz się najszybciej o nowych możliwościach serwisów, zamkniętych promocjach, i nauczysz się korzystać z dostępnych na nich narzędzi reklamy i promocji.
Newsletter ten wysyłany jest do czytelników nieregularnie, średnio raz na dwa tygodnie.

E-mail:
Zapis Wypis

Newsletter ofertowy

Newsletter dzięki któremu możesz zapoznać się z ofertami innych firm, lub zaprezentować ofertę Twojej Firmy. Zawiera on oferty firm, podzielone wg. rodzaju działalności, i odbiorcy, do którego skierowana jest oferta (biura, baza noclegowa, przewoźnicy, gastronomia, ...). Newsletter ofertowy jest tygodnikiem.

E-mail:
Zapis Wypis

Tygodnik Forum Branży Turystycznej

Tygodnik prezentujący wypowiedzi na forum i poruszający ważne tematy dotyczące turystyki, adresowany do wszystkich związanych z branżą turystyczną, hotelarską, gastronomiczną i transportową.

E-mail:
Zapis Wypis


Zgłoś problem z tą stroną »


 Archiwum 2017 

Dane GUS potwierdzają fatalną sytuację hotelarzy
Upadła brytyjska grupa turystyczna
Przewoźnik lotniczy ogłasza upadłość
Eksperci krytykują wprowadzanie wirtualnych kas dla gastronomii i hotelarstwa
Itaka rozpoczyna sprzedaż ofert krajowych

więcej »

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij